Muse Alarm Clock | M-16 KIDS
| All | |
| Bluetooth | No |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 106 mm |
| Gross height (mm) | 183 mm |
| Gross weight | 0.44 kg |
| Gross width (mm) | 83 mm |
| Kõrgus | 8.2 cm |
| Net weight | 0.34 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Muse |
| Producer product family | Alarm Clock |
| Producer product name | M-16 KIDS |
| Sisseehitatud ekraan | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Type of battery | Battery |
| USB-port | USB-C |
| Volume (m3) | 0.001610034 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | No |








